ADVERTISEMENT

iOS app on App Store Android app on Google Play

2015 \ Paddleboard Race and Ocean Festival - June 6, 2015

Notes Pages Download Filter By
  [1] 2




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
64 20-29 Female Cummings Kelsey 22 F 1 00:24:02 1
264 13-16 Female Siering Isabella 16 F 1 00:24:09 2
55 20-29 Male Colupaev Dimitri 25 M 1 00:24:32 3
295 50-59 Male Levy Grant 52 M 1 00:24:41 4
301 40-49 Male Slan Matt 44 M 1 00:25:05 5
318 13-16 Male Delaney Dylan 15 M 1 00:25:53 6
250 50-59 Male Yontez Chris 50 M 2 00:26:07 7
281 40-49 Male Forrester Brent 48 M 2 00:26:12 8
191 20-29 Male Popov Nick 24 M 2 00:26:19 9
20 40-49 Male Armstrong Christopher 40 M 3 00:26:58 10
244 Wetsuit Men Wimenitz Gary 56 M 1 00:27:07 11
282 Wetsuit Men Rossi Justin 44 M 2 00:27:12 12
30 50-59 Male Bird Frank 51 M 3 00:27:18 13
73 50-59 Male Edwards Tracy 58 M 4 00:27:27 14
127 50-59 Male Ireland Bill 55 M 5 00:27:30 15
81 30-39 Male Filsinger Daren 39 M 1 00:27:49 16
44 60-69 Female Ciraulo Christie 61 F 1 00:28:01 17
137 60-69 Male Kerns Hubie 65 M 1 00:28:18 18
141 60-69 Male Leonard Daniel 60 M 2 00:28:18 19
21 20-29 Male Atamdede Sean 21 M 3 00:28:26 20
101 20-29 Female Grainger Lizz 24 F 2 00:28:34 21
202 Wetsuit Men Rusch Doug 32 M 3 00:28:44 22
82 30-39 Female Flaherty Michael 39 F 1 00:28:48 23
60 20-29 Male Cracknell Zac 24 M 4 00:28:59 24
238 40-49 Male Watkins Andy 45 M 4 00:29:07 25
200 30-39 Female Ross Lisa 31 F 2 00:29:13 26
296 20-29 Female Pugliese Tiana 20 F 3 00:29:25 27
289 30-39 Female Kwon Erina 37 F 3 00:29:33 28
193 Wetsuit Women Porteous Megan 29 F 1 00:29:34 29
313 30-39 Female Violani Nicole 33 F 4 00:29:51 30
166 20-29 Male Miguel Martinez Edgar 23 M 5 00:29:55 31
203 20-29 Male Salas Jose 24 M 6 00:29:58 32
149 50-59 Female Macdonald Maureen 52 F 1 00:29:59 33
79 30-39 Male Fernley, Jr Thomas 37 M 2 00:30:05 34
54 30-39 Male Colmar Andrew 30 M 3 00:30:10 35
71 30-39 Male Durzi George 39 M 4 00:30:11 36
159 20-29 Male Mcgrath Joseph 24 M 7 00:30:18 37
24 40-49 Male Balboa Jaime 46 M 5 00:30:27 38
164 30-39 Male Meza Frank 31 M 5 00:30:35 39
50 40-49 Female Clifford Daisy 48 F 1 00:30:44 40
80 30-39 Male Ffitzpatrick Carlos 39 M 6 00:31:47 41
94 50-59 Male Georges Christopher 57 M 6 00:32:14 42
194 Wetsuit Men Porteous Tyler 30 M 4 00:32:20 43
304 40-49 Male Burschinger Joe 48 M 6 00:32:35 44
61 40-49 Female Crawford Victoria F 49 F 2 00:32:42 45
135 50-59 Male Kearns Greg 51 M 7 00:32:54 46
170 30-39 Male Mondello Marc 32 M 7 00:33:04 47
199 20-29 Male Roldan Christian 25 M 8 00:33:05 48
14 50-59 Male Allaway Eric 55 M 8 00:33:11 49
31 30-39 Male Bolanos Alberto Jose 37 M 8 00:33:15 50
245 50-59 Female Winston Sherry 53 F 2 00:33:23 51
182 20-29 Male Obrien Sean 24 M 9 00:33:25 52
88 Wetsuit Men Friedman Guy 53 M 5 00:33:41 53
129 30-39 Male Jensen Drew 31 M 9 00:33:47 54
263 Wetsuit Men Johnson Craig 50 M 6 00:33:51 55
189 Wetsuit Men Perez-barreiro Luis 47 M 7 00:33:53 56
85 Wetsuit Men Fox Dennis 36 M 8 00:34:12 57
134 Wetsuit Men Kaveh Chris 45 M 9 00:34:23 58
267 40-49 Male Sutton Steve 49 M 7 00:34:26 59
131 20-29 Male Kaboli Rooz 29 M 10 00:34:29 60
128 30-39 Female Isham Alexandra 30 F 5 00:34:42 61
209 Wetsuit Women Shu Vivian 40 F 2 00:34:43 62
290 40-49 Male Rose Scott 49 M 8 00:34:46 63
57 60-69 Male Cook Kris 64 M 3 00:34:52 64
126 17-19 Male Iannucci Patric 19 M 1 00:34:59 65
35 Wetsuit Women Bradbury Karen 47 F 3 00:35:08 66
78 40-49 Male Feiveson John 44 M 9 00:35:12 67
177 40-49 Male Nelsen Jason 44 M 10 00:35:37 68
12 40-49 Male Alden Jack 49 M 11 00:35:41 69
106 20-29 Female Hansen Greer 28 F 4 00:35:46 70
32 30-39 Male Bolanos Leandro 31 M 10 00:35:48 71
185 20-29 Female O'loughlin Sinead 27 F 5 00:36:05 72
156 13-16 Female Mccauley Aine 13 F 2 00:36:09 73
108 30-39 Female Harada Masako 35 F 6 00:36:09 74
232 Wetsuit Women Wachler Alejandra 38 F 4 00:36:23 75
249 Wetsuit Men Yanoschik James 59 M 10 00:36:29 76
40 Wetsuit Men Caldwell Adam 23 M 11 00:36:49 77
19 20-29 Female Archer Juliet 26 F 6 00:37:03 78
109 30-39 Male Harris Reed 34 M 11 00:37:19 79
98 30-39 Female Goldstein Rachel 35 F 7 00:37:35 80
288 60-69 Male Elliott Steve 61 M 4 00:37:56 81
46 20-29 Female Clark Suzanne 29 F 7 00:38:07 82
107 Wetsuit Men Hantman Josh 41 M 12 00:38:17 83
204 Wetsuit Women Sather Jeanne 57 F 5 00:38:25 84
52 Wetsuit Men Cochran Vic 66 M 13 00:38:26 85
236 30-39 Male Warner Travis 31 M 12 00:38:32 86
116 Wetsuit Men Hines Jason 34 M 14 00:38:36 87
151 30-39 Female Macmillan Natalie 32 F 8 00:38:37 88
150 20-29 Female Macmillan Brittany 27 F 8 00:38:39 89
56 50-59 Female Cook Cindy 58 F 3 00:38:44 90
39 20-29 Female Burns Amy 25 F 9 00:38:49 91
90 30-39 Female Gabriel Nikki 37 F 9 00:38:49 92
310 Wetsuit Men Hutton Scot 40 M 15 00:38:53 93
122 30-39 Female Hopson Stephanie 38 F 10 00:39:28 94
240 40-49 Female Wells Rachel 45 F 3 00:39:36 95
154 40-49 Female Martin Kate 44 F 4 00:39:57 96
314 Wetsuit Women Kay Kelly 36 F 6 00:40:11 97
69 20-29 Male Digiesi Jay 29 M 11 00:40:22 98
70 17-19 Female Dobbs Sarah 18 F 1 00:40:40 99
139 50-59 Male Lemire Steve 57 M 9 00:40:48 100
Notes Pages Download Filter By
 




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
266 11-13 Male Sutton Ryland 12 M 1 00:07:26 1
183 11-13 Female Oconnell Gracie 11 F 1 00:07:27 2
23 11-13 Male Bagley Lowell 12 M 2 00:07:59 3
284 11-13 Male Springer Matix 11 M 3 00:08:13 4
265 8-10 Male Sutton Tyler 9 M 1 00:11:38 5
Notes Pages Download Filter By
 




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
110 Men Hart Jeff 29 M 1 00:08:23 1
333 Men Popov Nick 24 M 2 00:08:53 2
318 Men Delaney Dylan 15 M 3 00:09:06 3
182 Men Obrien Sean 24 M 4 00:09:31 4
356 Women Pugliese Tiana 20 F 1 00:09:53 5
164 Men Meza Frank 31 M 5 00:10:05 6
21 Men Atamdede Sean 21 M 6 00:10:10 7
169 Men Mims Nate 30 M 7 00:11:13 8
266 Men Sutton Ryland 12 M 8 00:12:38 9
90 Women Gabriel Nikki 37 F 2 00:13:14 10
353 Men Rachal Gregory 13 M 9 00:17:31 11
265 Men Sutton Tyler 9 M 10 00:19:17 12
267 Men Sutton Steve 49 M 11 00:19:19 13
Notes Pages Download Filter By
  [1] 2




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Gun Overall
86 Elite Men - 12'6 Freitas Mo 17 M 1 00:57:58 1
303 Elite Men - 12'6 Helm Ryan 41 M 2 00:58:00 2
302 Elite Men - 12'6 Martins Vinni 19 M 3 00:58:05 3
326 Prone Men's Unlimited First Max 25 M 1 00:58:12 4
96 Elite Men - 12'6 Glynn Chuck 26 M 4 00:58:21 5
99 Elite Men - 12'6 Gomez Giorgio 19 M 5 00:58:40 6
121 Elite Men - 12'6 Hopper Noa 16 M 6 00:58:42 7
103 Elite Men - 12'6 Grant Kieran 22 M 7 01:00:45 8
51 Elite Men - 12'6 Closier Greg 39 M 8 01:01:00 9
278 SUP 14' Men 50 and Over Kurt Byron 51 M 1 01:01:09 10
102 SUP 14' Men 16-39 Grant Fisher 18 M 1 01:01:11 11
300 SUP 14' Men 16-39 Campbell Brent 33 M 2 01:01:20 12
341 Elite Men - 12'6 Starnes Eric 57 M 9 01:01:44 13
283 SUP 14' Men 16-39 Springer Seth 38 M 3 01:01:55 14
348 Elite Men - 12'6 Scheel Nick 16 M 10 01:02:02 15
211 SUP 14' Men 16-39 Sinkus Stephen 39 M 4 01:02:11 16
27 Elite Men - 12'6 Bashor Tyler 15 M 11 01:02:12 17
25 Elite Men - Prone Bark Jack 21 M 1 01:02:24 18
286 SUP 14' Men 40-49 Stroetzel Merten 43 M 1 01:02:49 19
152 Elite Men - Prone Malcolm Nick 24 M 2 01:02:56 20
270 Elite Women - 12'6 Anderson Annabel 33 F 1 01:03:06 21
17 Elite Women - 12'6 Appleby Candice 29 F 2 01:03:28 22
174 Elite Men - Prone Murphy Brian 32 M 3 01:03:35 23
84 Elite Women - 12'6 Foudy Shae 16 F 3 01:04:10 24
343 Elite Men - 12'6 Vargoz Jared 61 M 12 01:04:28 25
276 Elite Men - Prone Holmes Lockwood 32 M 4 01:04:36 26
75 Elite Men - Prone Ellis Rodney 41 M 5 01:04:37 27
208 Elite Men - Prone Scoggins Shane 28 M 6 01:04:37 28
292 Elite Men - Prone Shlens Steve 44 M 7 01:04:54 29
136 SUP 14' Men 40-49 Kelley Michael 49 M 2 01:04:55 30
307 SUP 12'6 Men 50 and Over Howson Robert 52 M 1 01:05:11 31
268 SUP 14' Men 50 and Over Vitale James 57 M 2 01:05:35 32
140 Prone Men's Unlimited Leon De La Barra Mauricio 40 M 2 01:05:49 33
329 SUP 14' Men 40-49 Lakos Pete 47 M 3 01:06:01 34
117 Elite Women - 12'6 Hoesterey Morgan 34 F 4 01:06:38 35
48 SUP 14' Men 40-49 Clausse Francois 45 M 4 01:06:44 36
262 SUP 14' Men 50 and Over Sammis Michael 56 M 3 01:06:45 37
66 SUP 14' Men 40-49 Davis Dan 46 M 5 01:06:46 38
224 SUP 14' Men 50 and Over Turner Derek 52 M 4 01:06:58 39
205 SUP 14' Men 16-39 Sauls Brandon 31 M 5 01:07:01 40
342 Elite Women - 12'6 Benitez Erika 14 F 5 01:07:42 41
299 SUP 12' 6 Men 40-49 Van Dyck Justin 46 M 1 01:07:57 42
223 SUP 12'6 Men 50 and Over Treiberg Karl 54 M 2 01:08:10 43
280 SUP 14' Men 16-39 Pied Taizan 29 M 6 01:08:17 44
26 Elite Men - 12'6 Bashor Trevor 16 M 13 01:08:18 45
49 SUP 12'6 Men 16-39 Cleveland Patrick 15 M 1 01:08:32 46
354 Elite Men - 12'6 Rojas Rob 41 M 14 01:08:48 47
198 Elite Women - Prone Riddle Alison 29 F 1 01:09:05 48
272 Elite Women - Prone Garcia Julia 21 F 2 01:09:10 49
330 SUP 14' Men 40-49 Camhe Mace 48 M 6 01:09:17 50
306 Elite Women - 12'6 Howson Jade 12 F 6 01:09:20 51
16 SUP 12'6 Men 16-39 Andel John 32 M 2 01:09:43 52
331 Elite Women - 12'6 Harrison Halie 20 F 7 01:09:44 53
312 SUP 14' Men 50 and Over Stearns Tony 52 M 5 01:09:58 54
269 SUP 14' Men 50 and Over Horn Allan 56 M 6 01:10:10 55
325 SUP 12' 6 Men 40-49 Godo Kiss Jeremy 41 M 2 01:10:22 56
277 Elite Women - 12'6 Alston Lexi 13 F 8 01:10:31 57
89 SUP 14' Men 16-39 Gabriel John 25 M 7 01:10:44 58
227 SUP 12'6 Men 16-39 Vander Broek Cole 14 M 3 01:11:41 59
315 SUP 12'6 Men 50 and Over McGrath Bill 51 M 3 01:11:43 60
226 Elite Men - Prone Van Mourick Topher 31 M 8 01:12:07 61
319 Prone Men's Unlimited Bark Joe 55 M 3 01:12:25 62
290 SUP 12' 6 Men 40-49 Rose Scott 49 M 3 01:12:39 63
346 SUP 14' Men 40-49 Valenzuela Michael 40 M 7 01:13:03 64
332 SUP 12'6 Men 50 and Over Griggs Barklie 52 M 4 01:13:09 65
320 Prone Men 50 and Over Stringer Dave 56 M 1 01:13:30 66
261 SUP 14' Men 40-49 Wallfesh Gerry 48 M 8 01:13:31 67
43 SUP 14' Men 40-49 Chebatoris Matt 42 M 9 01:14:47 68
317 Prone Women's Stock Delaney Shannon 47 F 1 01:15:00 69
172 Elite Women - 12'6 Morrow Francesca 39 F 9 01:15:08 70
327 SUP 14' Men 40-49 Tierney Shawn 45 M 10 01:15:44 71
279 SUP 14' Men 40-49 Berriz Armando 47 M 11 01:16:09 72
323 SUP 12'6 Men 50 and Over Bora Dwayne 53 M 5 01:16:25 73
162 SUP 14' Men 40-49 Meffe Jason 40 M 12 01:16:52 74
218 SUP 12' 6 Men 40-49 Stiff Craig 41 M 4 01:17:10 75
15 Elite Women - Prone Ambrosi Jo 43 F 3 01:17:30 76
165 40-49 Female Miesch-nie Alley 42 F 1 01:17:44 77
132 SUP 12'6 Women 16-39 Kaczmarek Kristin 33 F 1 01:17:46 78
308 Prone Men's Unlimited Aguilar Chris 44 M 4 01:18:10 79
180 SUP 12' 6 Men 40-49 Nordin John 47 M 5 01:18:32 80
220 Elite Women - Prone Thomas Kristin 52 F 4 01:18:33 81
242 SUP 14' Men 50 and Over Williams Mark 56 M 7 01:18:47 82
210 SUP 14' Men 40-49 Sinatra Chris 47 M 13 01:19:50 83
206 Prone Men's Unlimited Schilz Tyson 41 M 5 01:20:47 84
168 SUP 14' Men 40-49 Miller Mike 41 M 14 01:21:53 85
297 SUP 14' Men 50 and Over Starczak Greg 59 M 8 01:23:14 86
328 SUP 12'6 Women 16-39 Lakos Kylie 16 F 2 01:23:34 87
83 SUP 12'6 Women 16-39 Flinkman Genna 28 F 3 01:23:37 88
65 SUP 12'6 Men 50 and Over Cziko Gary 63 M 6 01:23:47 89
34 SUP 14' Men 50 and Over Bormann Kurt 60 M 9 01:23:56 90
351 SUP 12'6 Men 50 and Over Guerrero Mike 53 M 7 01:25:04 91
271 Prone Men's Unlimited Michel Sam 40 M 6 01:25:06 92
298 Elite Women - Prone Vesler Ruthy 37 F 5 01:25:44 93
114 SUP 12'6 Women 16-39 Hendricks Lindsey 25 F 4 01:26:59 94
77 Prone Men 50 and Over Feinberg Bob 59 M 2 01:28:42 95
311 SUP 14' Men 50 and Over Petersen Harry 60 M 10 01:29:19 96
273 Prone Women's Stock Hutcheus Charlotte 56 F 2 01:29:23 97
287 SUP 14' Men 16-39 Petersen Layton 30 M 8 01:30:46 98
230 SUP 12'6 Women 40-49 Volger Patricia 45 F 1 01:31:26 99
222 Elite Women - Prone Togias Anna 29 F 6 01:31:28 100
Notes Pages Download Filter By
 




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Pace Overall
330 14' Men Camhe Mace 48 M 1 00:18:07 00:09:04 1
312 SUP Men's 50 and Over Stearns Tony 52 M 1 00:18:20 00:09:10 2
324 SUP Men's 16-49 Maloney Ryan 16 M 1 00:18:58 00:09:29 3
284 SUP Men's 16-49 Springer Matix 11 M 2 00:20:44 00:10:22 4
201 SUP Men's Surfboard Rousseau Jean 50 M 1 00:21:18 00:10:39 5
74 11-39 Female Ellis Belah 12 F 1 00:21:36 00:10:48 6
243 SUP Men's Surfboard Wilson Tyler 29 M 2 00:22:37 00:11:19 7
291 SUP Men's Surfboard Taminich Aaron 26 M 3 00:23:17 00:11:39 8
335 SUP Men's 16-49 Rice Andrew 46 M 3 00:23:59 00:12:00 9
234 SUP Men's Surfboard Walsh Eric 19 M 4 00:24:06 00:12:03 10
357 SUP Men's 50 and Over Yat-Choi Kenny 50 M 2 00:24:10 00:12:05 11
217 SUP Men's Surfboard Stephenson Andrew 40 M 5 00:24:17 00:12:09 12
235 SUP Men's Surfboard Walsh Gary 58 M 6 00:24:19 00:12:10 13
233 SUP Men's Surfboard Wallace Gabe 38 M 7 00:24:30 00:12:15 14
309 SUP Men's 16-49 San Winston 41 M 4 00:25:32 00:12:46 15
11 SUP Men's Surfboard Ahlbom Bruce 62 M 8 00:25:42 00:12:51 16
177 SUP Men's Surfboard Nelsen Jason 44 M 9 00:25:49 00:12:55 17
365 SUP Men's 16-49 Hope Andy 40 M 5 00:25:57 00:12:59 18
249 SUP Men's 50 and Over Yanoschik James 59 M 3 00:25:59 00:13:00 19
358 SUP Men's 50 and Over Armstrong Jeff 57 M 4 00:28:09 00:14:05 20
248 40-99 Female Yanoschik Brenda 51 F 1 00:29:20 00:14:40 21
59 SUP Unlimited Women Coy Marissa 21 F 1 00:30:08 00:15:04 22
37 SUP Men's Surfboard Brody Mitch 47 M 10 00:30:14 00:15:07 23
361 40-99 Female Calski Rose 51 F 2 00:31:00 00:15:30 24
115 SUP Men's Surfboard Herrlinger Roth 47 M 11 00:34:15 00:17:08 25
146 SUP Unlimited Men Lubert Jacob 19 M 1 00:34:56 00:17:28 26
42 SUP Unlimited Women Chavira Lorena 39 F 2 00:35:09 00:17:35 27
143 SUP Men's Surfboard Litt David 34 M 12 00:35:59 00:18:00 28
197 SUP Unlimited Women Reinebach Roxanne 34 F 3 00:36:31 00:18:16 29
359 11-39 Female Mills Diane 31 F 2 00:37:04 00:18:32 30
353 Prone Paddleboard Men's Unlim Rachal Gregory 13 M 1 00:38:01 00:19:01 31
Notes Pages Download Filter By
 




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
306 12-14 Female Howson Jade 12 F 1 00:05:30 1
284 9-11 Male Springer Matix 11 M 1 00:05:38 2
347 9-11 Male Freitas Charging Marvin 9 M 2 00:05:53 3
74 12-14 Female Ellis Belah 12 F 2 00:06:39 4
Notes Pages Download Filter By
 




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
277 12-14 Female Alston Lexi 13 F 1 00:05:22 1
306 12-14 Female Howson Jade 12 F 2 00:05:40 2
355 9-11 Male Rojas Conrad 10 M 1 00:05:42 3
347 9-11 Male Freitas Charging Marvin 9 M 2 00:05:56 4
74 12-14 Female Ellis Belah 12 F 3 00:06:14 5
Notes Pages Download Filter By
Finals Results




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
152 Prone Open Men Malcolm Nick 24 M 1 00:05:47 1
174 Prone Open Men Murphy Brian 32 M 2 00:05:49 2
208 Prone Open Men Scoggins Shane 28 M 3 00:05:55 3
25 Prone Open Men Bark Jack 21 M 4 00:06:04 4
36 Prone Open Men Bray James 30 M 5 00:06:07 5
276 Prone Open Men Holmes Lockwood 32 M 6 00:06:23 6
292 Prone Senior Men Shlens Steve 44 M 1 00:06:28 7
17 Prone Open Women Appleby Candice 29 F 1 00:07:17 8
272 Prone Open Women Garcia Julia 21 F 2 00:07:22 9
110 Prone Open Men Hart Jeff 29 M 7 00:07:27 10
198 Prone Open Women Riddle Alison 29 F 3 00:07:29 11
Notes Pages Download Filter By
Finals Results




Keyword Exact  
Division

Bib Division Last Name First Name Age Sex Division Place Total Time Overall
86 SUP Junior Boys Freitas Mo 17 M 1 00:05:10 1
302 SUP Open Men Martins Vinni 19 M 1 00:05:24 2
303 SUP Senior Men Helm Ryan 41 M 1 00:05:26 3
84 SUP Junior Girls Foudy Shae 16 F 1 00:05:30 4
96 SUP Open Men Glynn Chuck 26 M 2 00:05:30 5
99 SUP Open Men Gomez Giorgio 19 M 3 00:05:35 6
121 SUP Junior Boys Hopper Noa 16 M 2 00:05:57 7
103 SUP Open Men Grant Kieran 22 M 4 00:06:09 8
17 SUP Open Women Appleby Candice 29 F 1 00:06:15 9
51 SUP Open Men Closier Greg 39 M 5 00:06:19 10
102 SUP Junior Boys Grant Fisher 18 M 3 00:06:25 11
270 SUP Open Women Anderson Annabel 33 F 2 00:06:28 12
354 SUP Senior Men Rojas Rob 41 M 2 00:06:42 13
27 SUP Junior Boys Bashor Tyler 15 M 4 00:06:57 14
117 SUP Open Women Hoesterey Morgan 34 F 3 00:07:08 15
75 SUP Senior Men Ellis Rodney 41 M 3 00:07:32 16
277 SUP Junior Girls Alston Lexi 13 F 2 00:07:32 17
342 SUP Junior Girls Benitez Erika 14 F 3 00:07:52 18